JAK POSÍLIT ORGANISMUS V OBDOBÍ CHŘIPEK

 

Chcete se vyhnout nachlazení a chřipce? V první řadě se nejprve zaměřte na posílení imunity. Tedy na utužení schopnosti organismu bránit se před vnějšími negativními vlivy, které jej mohou poškodit.

Jak je již známo, chřipkou jsou nejvíce ohroženi lidé s oslabeným či nějak narušeným imunitním systémem.  Snáze infekci podlehnou, a aby u nich propuklo onemocnění, jim stačí nižší dávka virových částic.

K nejrůznějším nachlazením a chřipkám jsme náchylnější i při změně ročních období. Hlavně při příchodu jara a při přechodu do podzimu.

Špatná imunita tedy není dobrou devizou do chřipkové sezony, kdy nebezpečné patogeny létají vzduchem a usazují se všude, kde je jim to umožněno.

 

Jak podpořit imunitní systém?

Vlastní imunitu musíme aktivně podporovat  - dopřejme jí dostatek vitaminů (především C, D, ale také E a B komplex). Kromě ovoce, zeleniny a vitaminových preparátů můžeme zakoupit i přípravky na posílení imunity.

 

Mezi výborné pomocníky od LR patří například Colostrum.

Colostrum od LR je šetrně zpracovaný prémiový produkt.  Kvalitu a obsah hodnotných látek LR garantuje kompletním měřením a pravidelnými kontrolami, mj. SGS INSTITUTU FRESENIUS. LR INSTITUT FRESENIUS Quality seal je jednou z nejpřísnějších testovacích pečetí na trhu. SGS INSTITUT FRESENIUS navazuje na kontroly, které provádí sama LR, a znovu podrobně monitoruje zpracování produktů, mezi nimi i Colostra. Všechny kroky jsou pečlivě kontrolovány - od syrového mleziva, přes zpracování, až po hotový produkt.

 

Co je vlastně Colostrum

Colostrum neboli česky mlezivo je tekutý sekret, který se vytváří v mléčných žlázách u samic všech savců včetně lidi těsně před tím, než porodí a který se v následujících několika dnech přemění na mateřské mléko. Pro mnoho živočišných druhů je pití Colostra životně nezbytné, protože je podmínkou, aby jejich mláďata přežila několik prvních kritických dnů po porodu. Ta totiž po porodu opustila imunologické bezpečí dělohy a jsou vystavena agresi vnějších choroboplodných patogenů, aniž by měla rozvinuty systém imunitní obrany. Z tohoto důvodu je mlezivo jedinečným zdrojem mnoha komponent obranných imunitnich mechanismů (imunoglobuliny a imunitní buňky leukocyty), růstových faktorů a dalších protizánětlivých a imunitně aktivních složek jako jsou napřiklad komplementy (vytvaři „díry“ do stěn bakterií) a nespecifické opsonizační (bakterie a viry obalující“) faktory.

 

Vyberte si ze dvou variant v kapslové či tekuté podobě:

http://www.klickezdravi.cz/colostrum/colostrum-compact-60-kapsli/ 

 

 

http://www.klickezdravi.cz/colostrum/colostrum-direct-125-ml/

 

 

 

Nezapomínejme ani na vitamíny podporující obranyschopnost

Vybavte se "vitamínovou bombou" Vitaaktiv od LR!

Vita Aktiv je koktejl vitamínů z 21 druhů ovoce a zeleniny z ekologicky čistých oblastí. K tomu obsahuje řadu stopových prvků a minerálů, které mají pozitivní vliv na činnost lidského těla.

Obsahuje Vitamíny D a B6 podporující imuntní systém, vitamin B12 podporující dělení buněk a vitamin B1, který je velmi důležitý pro zdravé srdce.

 

Je vyrobený z účinného extraktu z červených hroznů, jablek, višní, bezinek, švestek, černého rybízu, ostružin, šípku, červeného rybízu, broskví, trnek, meruněk, jahod, borůvek, malin, citronů, plodů arónové třešně, ostružiníku boysenu, rajčat, rakytníku a karotky.

Všechny extrakty jsou zkombinované tak, aby obsažené vitamíny pokryly 100 % doporučené denní dávky 10 vitamínů, přičemž u vitamínu D, který lidem zejména v zimním období často chybí, je to 200 %.

Dále obsahuje vápník, fosfor, draslík, hořčík, mangan, jód, železo, měď, zinek a selen.

Ve Vita Aktivu nejsou žádná umělá barviva ani konzervační látky.

 http://www.klickezdravi.cz/vitaminy-mineraly/vitaaktiv-150-ml/

 

 http://img-lr-czech-com-969110.c.cdn77.org/fotocache/bigorig/produkty/80301-1.jpg

 

 

 

 

 

 

Záznamy nebyly nalezeny...

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.